Akcesoria do przetworów

Nie ma nic lepszego, niż spiżarka pełna domowych przetworów. Słoiki z ogórkami, smakowite pikle, sałatki obiadowe, słodkie dżemy… Choć wszystko można kupić w sklepach, nic nie zastąpi własnoręcznie zrobionych smakołyków.

 

Konfitura, kompot, kapusta…

 

Nie myśli się o nich latem - wszak dookoła pełno nowalijek, świeżych owoców i warzyw sezonowych, a stragany kuszą kolorami. Wszystko jest pod ręką. ALE! To właśnie idealna pora, by skarby natury zacząć zamykać w słoikach – w końcu przyjdzie jesień i zima, podczas których będą one nieocenionym źródłem nie tylko cudownego smaku, ale i zdrowia! Słoiki na przetwory same się proszą o uzupełnienie, a nakrętki na słoiki czekają, być ukryć pod sobą coś pysznego i pięknego. Drylownica do owoców będzie nieocenioną pomocą przy gotowaniu konfitur, z kolei solidna obieraczka i noże kuchenne pomogą się uporać z warzywami. Zaprawianie owoców i warzyw jest jak czarowanie – kiedy w sklepach nie będzie już soczystej papryki, a o wiśniach będzie można pomarzyć – wystarczy sięgnąć po mały słoiczek i znów poczuć się jak na letnim pikniku!

 

Dobro zamknięte w słoiku

 

Otwiera się spiżarnia. Etykietki na słoiki mówią same za siebie – zapraszają i zachęcają, by sięgnąć po coś dobrego. Łyżka do przekąsek wręcz sama prowadzi rękę do marynowanych pyszności, a otwieracz do słoików wyrywa się z szuflady. Za oknem mróz, w ciele czai się przeziębienie… a tu kuszą butelki na soki z pięknym, malinowym syropem, musy owocowe, z którymi dzielnie zmagał się przecierak do owoców i warzyw, kuszą bomby witaminowe, jaką są kiszonki… Od razu można poczuć się lepiej. Przetwory sprawdzą się także wtedy, kiedy kondycja dopisuje – będą świetnym uzupełnieniem imprezowego menu, zaskakując zebranych gości swoją naturalnością i pysznym smakiem. Są także wspaniałym dodatkiem do każdego posiłku – owoce do deserów, pikle do obiadów, a konfitury na śniadania. W słoikach na przetwory można zamknąć całe dobro natury i cieszyć nimi przez cały rok!

Akcesoria do przetworów

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

33,00 zł

Stalowy Lejek do...