ZASADY ZWROTU:

- Zwrot towaru możliwy jest do 14 dni od momentu otrzymania paczki. 

- Prosimy o dołączenie do przesyłki zwrotnej formularz: link 

- Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

- Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).

- Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

- Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.

ZASADY REKLAMACJI:

- Wraz z reklamowanym towarem do paczki należy włożyć wypełniony formularz zwrotu/reklamacji. Formularz jest konieczny do uwzględnienia reklamacji.

Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

- W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy. W przypadku gdy będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności), PLUDI.PL zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub klient może wybrać inny produkt z oferty sklepu.

- Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na podany w formularzu numer konta lub przekazem pocztowym jeśli klient wyrazi taką wole.

- Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.

- Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VII 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

- Sprzedający nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

Jeśli nie posiadają Państwo drukarki można dołączyć odręcznie wypisany formularz podając w nim: - nr zamówienia

- imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego

- dane adresowe

- numer konta bankowego do zwrotu lub adresu na jaki pieniądze mają zostać zwrócone. 

- nazwy produktów na wymianę lub zwrotu.

Aby zwrócić towar, należy odesłać go na adres:

PLUDI.PL
K. Wallenroda 10 lok. 01/24
11-520 Ryn