Do serwowania

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zazwyczaj wszystko zaczyna się od oceny wyglądu, i nie dotyczy to wyłącznie ludzi. Także jedzenie, by dobrze smakowało, powinno prezentować się pięknie i zachęcająco, wzbudzać zainteresowanie i apetyt. Dlatego tak ważne jest odpowiednie serwowanie potraw, by najpierw „jadły oczy”.

 

Podano do stołu – deski do serwowania

 

Idealnie sprawdzą się zarówno podczas imprez typu „stand up”, jak i uroczystych kolacji. Służą nie tylko podawaniu jedzenia, ale także odpowiedniemu wyeksponowaniu go i wzbudzaniu ciekawości zebranych gości. Są swoistym zaproszeniem do wspólnego biesiadowania, zachętą do degustacji i delektowania się smakołykami. Deski do serwowania mają zawsze ergonomiczne kształty, co pozwala na wykorzystanie całej ich powierzchni i zaoszczędzić nie tylko miejsce na stole, ale także ilość wykorzystanych talerzy do podawania potraw.

 

Dla kogo, na co, po co? 

 

Deski do serwowania zostały stworzone z myślą o tych, dla których jedzenie to nie tylko obowiązek, ale także przyjemność, rytuał, który podbija wyjątkowość chwili. Można na nich podawać zarówno sery w asyście winogron i orzechów, jak i wędliny czy pasztety okraszone żurawiną. Piękna podkładka na jedzenie pozwoli uwydatnić jego walory, sama w sobie także będzie atrakcyjną dekoracją o znacznie szerszym zastosowaniu. Tego typu patera do podawania potraw posłuży zarówno do serwowania zimnych zakąsek, jak i deserów, a nawet do podawania amuse-bouche czy pieczywa. To także bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm – podstawki można wykorzystywać nie tylko po podawania, ale także krojenia potraw, są także bardzo łatwe do utrzymania w czystości oraz przechowywania. 

 

Podkładki do podawania potraw mogą być zrobione z różnych tworzyw i posiadać różne wzory, dzięki czemu każdy bez problemu dostosuje ich styl nie tylko do swojej kuchni, ale także do charakteru serwowanych potraw, które – dzięki odpowiedniemu podaniu - nabiorą jeszcze większego smaku. 

Do serwowania

Aktywne filtry