Dziadek do orzechów

Uważa się, że specyficzny, pomarszczony kształt orzechów włoskich świadczy o ich dobroczynnym działaniu na ludzki mózg. Dlatego też zaleca się spożywanie garści tych owoców dziennie. Najlepiej zjadać je świeżo wyciągnięte ze skorupki. Najprostszym sposobem, by je rozłupać jest zastosowanie dziadka do orzechów. Akcesorium to znajdziesz na Pludi.pl!

 

Dziadek do orzechów – niezbędnik w kuchni pełnej zdrowia

 

Dziadek do orzechów powinien znaleźć się w każdym domu, którego lokatorzy cenią sobie zdrowie i lubują się w fit przekąskach. Bo takie właśnie są orzechy włoskie – pełne witamin i minerałów, a do tego bardzo smaczne. Idealnie sprawdzają się wtedy, kiedy chcesz coś przegryźć i doskonale hamują głód. A przy tym dobroczynnie wpływają na pracę mózgu. Najlepiej jest spożywać orzechy włoskie prosto z łupiny. Wydobędziesz je za pomocą dziadka do orzechów. Narzędzie to umożliwi Ci wydostanie najsmakowitszych kąsków z twardej skorupki i delektowanie się ich świeżym smakiem bez ryzyka, że wyschną i stracą aromat.

 

Dziadek do orzechów na Pludi.pl

 

Dziadki do orzechów z oferty Pludi.pl to narzędzia bardzo wygodne w użytkowaniu. Wystarczy umieścić orzecha w łupinie w specjalnym stożku i nacisnąć metalowy spust. Konstrukcja naszych dziadków do orzechów minimalizuje powstawanie bałaganu wynikającego z rozrzuconych kawałków skorupek i umożliwia otrzymanie dużych części owoców idealnych do schrupania. W naszym asortymencie dostępne są dziadki do orzechów w wielu kolorach. Z pewnością przypadną do gustu osobom, które lubią akcesoria jednolite kolorystycznie oraz stylowe.

 

Dziadek do orzechów to niewielkie akcesorium, dla którego z łatwością znajdziesz miejsce w kuchennej szufladzie, a które jest niezbędne w domu ceniącym sobie zdrowe odżywianie. Orzechy włoskie, do których rozłupywania służy dziadek do orzechów bowiem doskonale wpływają na prawidłową pracę mózgu, mają właściwości nawilżające skórę i nabłyszczające włosy. Korzystając z dziadka do orzechów będziesz mógł regularnie korzystać z produktu spożywczego, który sprawia, że jesteśmy zarówno mądrzejsi, jak i piękniejsi! Przekonaj się o tym sam!

Dziadek do orzechów

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry