Foremki silikonowe do pieczenia

Są ciastka brzydkie, a dobre. Kuszą kruchością i smakiem, choć wizualnie nie zachwycają. Są też słodkości w wyrafinowanych kształtach, którym najczęściej towarzyszy także wyśmienity smak –  każdy zwróci na nie uwagę. Okazuje się, że wcale nie trzeba być mistrzem cukiernictwa, żeby tworzyć coś pysznego i ładnego zarazem. Wystarczy kilka prostych akcesoriów.

 

Foremki do ciastek z sylikonu

 

Każdy, kto ceni sobie domowe wypieki, zna ten ból, kiedy ciasto przywiera do brzegów i nie ma sposobów, by ocalić jego estetyczną formę. Trudno z każdego zniszczonego biszkopta czy babeczki robić bajaderki. Czasem po prostu potrzebne są ładne desery, szczególnie, jeśli w perspektywie są święta czy dziecięca impreza i zastawiony stół powinien robić wielkie wrażenie. Z pomocą przychodzą foremki silikonowe, których powłoki nie przywierają do wypiekanych mas. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że to prawdziwy przełom w domowym cukiernictwie!

 

Sylikonowe kształtki – wypieki jak z bajki

 

Formy na ciasta z sylikonu nadają się nie tylko do wypiekania słodkości, ale także do podobnych posiłków, takich jak zapiekane w cieście warzywa czy jajeczne muffiny z dodatkami. Niezależnie od tego, co się wykorzysta – żadna z mas nie będzie przywierała do powłok foremek. Można przebierać w różnorodnych, bogatych w szczegóły kształtach – dostosowane są nawet do najbardziej wyrafinowanych gustów – można dzięki nim stworzyć ciastka o rozmaitych kształtach i formach, które będą się prezentowały nie tylko apetycznie, ale i pięknie. Od każdej, nawet najbardziej ekstrawaganckiej foremki, ciasto będzie odchodziło bez problemów. Co więcej – sylikonowe foremki na ciasta są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Nie pozostają na nich żadne resztki, są także odporne na wysokie temperatury, więc się nie przypalają. Nie trzeba ich natłuszczać ani stosować dodatkowych zabezpieczeń. Elastyczne brzegi foremek znacznie ułatwiają wyciąganie wypieków – brzegi ciastek zostaną nienaruszone. Czego chcieć więcej? Tylko pomysłów na wypieki!

Foremki silikonowe do pieczenia

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry