Garnki stalowe

Wybierając garnki stalowe do swojej kuchni trzeba umiejętnie połączyć takie cechy jak jakość i ilość. Jakość, bo dobre garnki powinny posłużyć bezproblemowo przez wiele lat. Ilość, ponieważ zestaw, jakim będziemy dysponować powinien być na tyle duży, by móc swobodnie przygotować w nim posiłki dla całej rodziny. Te wykonane ze stali nierdzewnej od lat cieszą się popularnością. Trudno się temu dziwić; są trwałe, solidne i nawet po wielu latach codziennego użytkowania ledwie widać na nich jakieś ślady. Poza tym takie garnki stalowe z powodzeniem można myć w zmywarce, co przy okazji odejmuje kuchennych obowiązków.

 

W naszej ofercie znajdują się zarówno garnki pojedyncze, jak i takie w zestawach. Oba rozwiązania mają swoje zalety. Te pojedyncze sprawdzą się w tych kuchniach, w których po prostu czegoś zabrakło lub już się wysłużyło i musi zostać zastąpione nowym naczyniem. Zestaw garnków stalowych z kolei będzie stanowił świetne rozwiązanie w nowych mieszkaniach, u tych osób, które dopiero się urządzają i kompletują wyposażenie. Z tego względu jest to również idealny pomysł na prezent. Zakup kompletu eliminuje też konieczność decydowania o tym, jakie pojemności poszczególnych garnków będą dla nas najlepsze.
Ważną zaletą, jaką wyróżniają się dobre garnki jest ich stosunkowo grube dno. To powoduje, że zazwyczaj mogą być stosowane na wszystkich kuchenkach – od gazowych, poprzez elektryczne, w tym także te indukcyjne. Warto sprawdzić to przed dokonaniem zakupu.

 

Garnki stalowe są w stanie długo utrzymać ciepło. Dodatkowo są odporne na uszkodzenia takie, jak zarysowania czy ścieranie powierzchni, a przez to mogą być z powodzeniem wykorzystywane w kuchniach niezbyt uważnych i ostrożnych kucharzy. Nie działa na nie także obecność soli. Dobrze jest pamiętać również o tym, że im wyższa cena garnka, tym grubszej stali użyto do jego produkcji. W naszej ofercie znajdują się garnki w wersji z połyskiem lub takie o satynowym wykończeniu. Wszystkie nie tylko praktyczne, ale i estetyczne.

Garnki stalowe

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

449,00 zł

Zestaw garnków 5...

579,00 zł -5% 550,05 zł

Niski Garnek 2,4 l w...