Maselniczka

Serwując do śniadania masło warto zadbać o to, by prezentowało się atrakcyjnie obok pozostałych produktów spożywczych. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Wystarczy umieścić je w eleganckiej maselnicy. Takie rozwiązanie ułatwi sięganie po masło i doda estetyki blatowi, co z pewnością spodoba się zarówno gospodarzom, jak i gościom zasiadającym przy stole.

 

Maselnica – niezbędnik w każdej kuchni

 

Papierowe opakowanie, w którym dostępna jest większość kostek masła umożliwiają utrzymanie tego produktu w świeżości, ale tylko do momentu otwarcia. Ponadto jest to rozwiązanie mało praktyczne – ciągłe odwijanie papierka i próba szczelnego zamknięcia zazwyczaj kończy się jedynie utłuszczonymi palcami. Znacznie bardziej komfortowe jest korzystanie z maselniczki. Chowając masło do szklanego pojemnika zyskujesz łatwy i wygodny dostęp do niego. Możesz być także spokojny o jego świeżość – maselniczki wyprodukowane są w taki sposób, by powietrze nie miało dostępu do środka. Dzięki temu z powodzeniem przechowasz masło również poza lodówką, co jest wyjątkową zaletą szczególnie dla tych osób, które korzystają z tego produktu kilka razy dziennie i nie lubią czekać, aż zmarznięte masło się rozpuści.

 

Maselniczki w asortymencie Pludi.pl

 

Zastanawiasz się, czy maselniczka jest czymś, czego potrzeba w Twojej kuchni? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Jest to niezbędne akcesorium, które powinno znaleźć się w każdym domu, w którym spożywa się masło. Nawet jeśli używasz go jedynie do gotowania – przechowywane w maselnicy będzie zawsze gotowe do użycia. W asortymencie sklepu internetowego Pludi.pl znajdziesz maselniczki wykonane ze szkła, które z powodzeniem możesz przechowywać zarówno w szafce, jak i w lodówce. Jeśli obawiasz się, że trzymanie masła w przezroczystym pojemniku może negatywnie wpłynąć na jego jakość, wybierz mniejszą maselnicę, w której przechowasz jedynie kawałek kostki lub taką z ciemnego szkła, nieprzepuszczającego promieni słonecznych. Sprawdź także pozostałe akcesoria kuchenne z naszej oferty i urządź kuchnie po swojemu!

Maselniczka

Nic nie znaleziono.

Skorzystaj ponownie z wyszukiwarki