Podkładki na stół

Ślady po naczyniach na blacie stołu i kuchennej lady potrafią spędzać sen z powiek niejednej gospodyni domowej. Znacznie łatwiej niż je usunąć jest im zapobiegać. A jak to zrobić? Wystarczy, że zaopatrzysz się w podkładki na stół ze sklepu internetowego Pludi.pl!

 

Podkładki na stół – eleganckie zabezpieczenie blatu

 

Nieestetyczne ślady na delikatnym blacie stołu mogą powstać bardzo łatwo. Wystarczy, że postawisz na nim kubek z gorącym napojem lub talerz ze świeżo przygotowanym posiłkiem. Ciepłe naczynie może pozostawić trudny do usunięcia i szpecący odcisk. Takich sytuacji z powodzeniem unikniesz, jeśli naczynia odkładać będziesz na specjalne podkładki na stół. Te drobne akcesoria, choć wydają się niepozorne, są bardzo przydatne w każdym domu. Służą nie tylko zabezpieczeniu płaskich powierzchni, ale za ich pomocą możesz także udekorować przestrzeń. Z pewnością przypadną Ci do gustu podkładki na stół z oferty sklepu internetowego Pludi.pl. Wykonane są ze szkła i posiadają atrakcyjny nadruk, który do Twojej jadalni lub kuchni wprowadzi odrobinę koloru. Nasze podkładki na stół są żaroodporne, a zatem odporne na temperaturę gorących talerzy i garnków zdjętych z kuchenki. Doskonale nadają się więc nie tylko na stół, ale także blat kuchenny, na którym przygotowujesz posiłki.

 

Podkładki na stół i inne akcesoria kuchenne

 

W kategorii z podkładkami na stół na stronie sklepu Pludi.pl znajdziesz także praktyczne stolnice silikonowe, które zabezpieczą blat w Twojej kuchni przed zniszczeniem podczas przygotowywania domowych wypieków. Twoja kuchnia posiada niewielką powierzchnię i obawiasz się, że nie znajdziesz miejsca na to akcesorium? Nie musisz się tym przejmować! Nowoczesna, zwijana stolnica silikonowa zmieści się w szufladzie lub szafce pełnej innych akcesoriów. Elastyczny materiał, z którego stworzona jest ta uniwersalna podkładka na stół umożliwia włożenie jej w dowolne miejsce. Ponadto jest wysoce wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, zatem z powodzeniem możesz pozostawić ją na blacie. Estetyczne wykonanie i atrakcyjny kolor doskonale nadają się do dekoracji kuchennej przestrzeni. Przekonaj się sam wybierając dla siebie podkładki na stół na Pludi.pl!

Podkładki na stół

Nic nie znaleziono.

Skorzystaj ponownie z wyszukiwarki