Podstawki pod naczynia

Przypalony stół, plama po garnku z barszczem, ślady tłuszczu na blacie… wszyscy to znają i wszyscy nienawidzą, bo większość plam po prostu zostanie na zawsze. Każdy choć raz postawił gdzieś zbyt gorący garnek czy w pośpiechu odłożył łyżkę cedzakową na kuchenną ścierkę albo klasyk – zostawił po swoim kubku z kawą charakterystyczne obręcze na stole. Żadne to artystyczne wzory – raczej zmora każdego wielbiciela porządku.

 

Podkładki pod garnki

 

Naprawdę uratują blat, stół i każdą inną powierzchnię, na której nigdy nie powinno się stawiać garnków, szczególnie gorących. Ale, jak wiadomo, trudno postawić na stole garnek z zimną zupą, dlatego zawsze warto mieć pod ręką podkładkę. Bardzo ciekawe są rozkładane podstawki pod garnki, które można dyskretnie schować w szufladzie i na których niejednokrotnie można postawić więcej niż jeden garnek – ich wielkość jest regulowana. Świetnie sprawdzą się też szklane podkładki, które zarazem mogą pełnić funkcję desek do krojenia, desek do serwowania potraw, a nawet tac do przenoszenia jedzenia.

 

Dekoracyjne podkładki pod naczynia

 

Wielofunkcyjne podkładki mogą być ciekawą dekoracją kuchni czy innego pomieszczenia, w którym się biesiaduje. Mnogość wzorów, kolorów i kształtów pozwala na przebieranie w stylach i daje możliwość dopasowania do własnej aranżacji. Kolorowa podkładka ożywi wnętrze i doda mu charakteru, może też być stałym elementem kuchennego blatu – ładnie ozdobi przestrzeń, a do tego będzie zawsze pod ręką. Sporą sympatią cieszą się też podkładki pod kubki, które również mogą przybierać różne formy, stając się oryginalną dekoracją, a zarazem pełniąc bardzo przydatną funkcję. Podkładki na stół nie tylko go chronią i ozdabiają, ale pomagają także zachować czystość – można je dokładnie umyć, nie narażając przy tym powierzchni stołu na kontakt z detergentami. Maty stołowe i podkładki pod talerze bardzo często można też dopasować tematycznie np. do zasłon czy narzuty, by stworzyć ciekawą, spójną aranżację.

Podstawki pod naczynia

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

89,00 zł

Przezroczysta...