Stojak na ręczniki

Można nie używać ścierek, nie podkładać serwetek pod talerz, używać szczotki do mycia naczyń zamiast gąbki. Ale nie da się obejść bez ręczników papierowych.
Najgorzej, gdy cała rolka zmoczy się podczas kuchennych rewolucji lub też podrze w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak wtedy żyć?!

 

Stojak na ręcznik, czyli wszystko na swoim miejscu

 

Oto rozwiązanie wszelkich problemów. Trzeba przyznać, że rolka ręczników papierowych nie należy do najbardziej poręcznych przedmiotów. Nie jest też ozdobą, ale jak już zostało ustalone – musi być w każdej kuchni! Ręczniki papierowe pomagają utrzymać porządek, są jednorazowe, więc i higieniczne. Zawsze ratują przy nagłych wypadkach. Ale jak je przechowywać, by były zawsze pod ręką, a zarazem nie zajmowały wiele miejsca? O ile ręcznik kuchenny można powiesić na drobnym wieszaku na ręczniki, o tyle rolka papierowych ręczników potrzebuje nieco więcej miejsca. Z pomocą przychodzą jednak praktyczne stojaki na ręczniki papierowe, dzięki którym nie będą się one turlały po blacie. Specjalny uchwyt na ręczniki znacznie ułatwia organizację kuchennej przestrzeni, a przede wszystkim pomaga zachować porządek i zadbać o jakość ręczników, chroniąc przed ich uszkodzeniem.

 

Uchwyt na ręcznik jako stylowy gadżet

 

Można przebierać pośród różnych rodzajów wieszaków na ręczniki. Mogą mieć formę stojaków lub uchwytów do zawieszenia, które niejednokrotnie są też ciekawym elementem wyposażenia kuchni – z powodzeniem można je trzymać w widocznym miejscu – będą atrakcyjną, niepozorną dekoracją, z bardzo praktycznym zastosowaniem. Każdy podajnik na ręcznik jest wygodny w użyciu – w przypadku mokrych rąk nie trzeba chwytać całej rolki, a jedynie mocno pociągnąć za pojedynczy arkusz. Śmiało można powiedzieć, że akcesoria do przechowywania ręczników kuchennych powinny się znaleźć w każdej kuchni, zarówno tej nowoczesnej, jak i retro. Ich niepozorny wygląd nie zdominuje aranżacji, ale ciekawie ją uzupełni, a funkcjonalność rozwieje wszelkie wątpliwości.

Stojak na ręczniki

Aktywne filtry