Suszarki i ociekacze

Nawet mając w domu elektryczną zmywarkę od czasu do czasu stajesz przed koniecznością umycia czegoś w kuchennym zlewie. Wymagają tego między innymi drewniane akcesoria lub naczynia, które zamierzasz szybko użyć. Odkładając umyte i mokre przybory na suszarkę do naczyń lub ociekacz do naczyń unikniesz powstawania bałaganu i szybciej będziesz mógł ponownie z nich skorzystać.

 

Niezastąpione suszarki do naczyń

 

Suszarka do naczyń to akcesorium, które znajduje się w każdej kuchni. To na nią odkładasz świeżo umyte kubki, talerze i inne naczynia. Ponieważ są to elementy mokre ważne jest, by suszarka na naczynia nie zatrzymywała wody lecz umożliwiała jej swobodne spływanie. Produkty, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Pludi.pl są właśnie tak skonstruowane, by ciecz jak najszybciej została odseparowana od schnących przyborów i odlana do zlewu. Akcesoria dostępne w tej kategorii to duże składane suszarki do naczyń oraz niewielkie ociekacze na naczynia. Te drugie doskonale sprawdzą się w kuchniach o małej powierzchni oraz w roli zapasowych suszarek na naczynia, których przy okazji rodzinnych spotkań jest znacznie więcej niż na co dzień.

 

Suszarki do naczyń i ociekacze do sztućców

 

W naszej ofercie dostępne są również niewielkie ociekacze do sztućców, które przydadzą się w Twojej kuchni zarówno podczas zmywania, jak i do przechowywania widelców i akcesoriów do gotowania, dla których brakuje przestrzeni w szufladzie. Praktyczny ociekacz do sztućców dołączony jest w komplecie z suszarkami na naczynia, ale możesz ten element zakupić również samodzielnie. Dzięki wyjątkowemu designowi z powodzeniem ustawisz go w centralnym miejscu kuchni, skąd z łatwością sięgniesz po umieszczone w ociekaczu akcesoria.

 

Organizer akcesoriów do zmywania

 

Mokre naczynia po zmywaniu odkładasz na ociekacz do naczyń, ale co zrobić z gąbką lub szczotką do butelek? Rzucone niedbale na brzeg zlewu nie prezentują się estetycznie i tworzą wrażenie bałaganu. Unikniesz go ustawiając w pobliżu organizer kuchenny. Sprawdź te i inne akcesoria kuchenne na Pludi.pl!

Suszarki i ociekacze

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry