Wałki do ciasta

Kruche ciasto, świąteczne pierniczki czy podkład do pizzy – do tych i wielu innych potraw niezbędny jest wałek do ciasta. Za pomocą tego prostego przyboru kuchennego uzyskasz placek dowolnej grubości, z którego możesz wykrawać dowolne kształty, a przygotowany przez Ciebie przysmak będzie nie tylko pyszny, ale i estetyczny. Sprawdź ofertę wałków do ciasta na Pludi.pl!

 

Wałek do ciasta ale nie tylko!'

 

Wałki do ciasta kojarzą nam się jednoznacznie – to duży i ciężki walec wykonany z drewna, który posiada zaledwie jedną funkcję. Nowoczesne akcesoria kuchenne nie mogą jednak być tak ograniczone! Również wałki do ciasta nie służą obecnie jedynie rozwałkowywaniu masy z mąki i wody. Dzięki uzupełnieniu jego funkcjonalności o dodatkowe cechy, ten przybór kuchenny okaże się niezastąpionym narzędziem w Twoim domu. Do czego zatem możesz wykorzystać już nie taki prosty wałek do ciasta?'

 

Wałek kuchenny i miarka kuchenna w jednym

 

Znasz ten problem, kiedy rozwałkowując ciasto zdajesz sobie sprawę z tego, że jest zbyt mokre, bo przykleja się do wałka i blatu? Dzięki nowoczesnym wałkom do ciasta, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Pludi.pl, nie będziesz musiał więcej przejmować się takimi sytuacjami! Nasze ceramiczne, a zatem niezwykle wytrzymałe akcesoria kuchenne posiadają wbudowany pojemnik na mąkę, która wysypuje się z nich, kiedy są używane. Dlatego nie będziesz musiał przerywać pracy, by podsypać wyrabiane w danym momencie ciasto. A gdy skończysz pieczenie i gotowanie, wałek do ciasta z miarką kuchenną sprawdzi się doskonale w roli ozdoby przestrzeni.

 

Wałek do ciasta który ułatwia gotowanie

 

Choć smak i aromat świątecznych pierniczków są najważniejszymi cechami tego wyjątkowego ciasta, niejednemu z nas zależy również na ich doskonałym wyglądzie. A to zapewni równomierne rozwałkowanie ciasta. Jeśli to zadanie spędza Ci sen z powiek, z pewnością spodobają Ci się wałki kuchenne z oferty Pludi.pl. Wyposażone w specjalne krążki, które możesz dowolnie wymieniać, ułatwiają otrzymanie idealnie równego podkładu o dowolnej grubości, z którego następnie wytniesz piernikowe ludziki i inne smakołyki. W naszym asortymencie znajdziesz te akcesoria kuchenne wykonane zarówno z drewna, jak i ceramiki, zatem z łatwością wybierzesz wałek do ciasta idealny dla siebie!

Wałki do ciasta

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

115,01 zł

Regulowany wałek,...